Niedziela 04.06.2017r.

ks. Andrzej Pikula Ogłoszenia

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

  1. Dzisiejsza Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kieruje naszą uwagę na Tego, który „od Ojca i Syna pochodzi” i którego otrzymaliśmy w sakramencie bierzmowania. Możemy dziś uzyskać odpust zupełny za pobożne, publiczne odmówienie hymnu „Veni Creator”.
  2. Jutro święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.oo, 10.30 i 17.oo, w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, w sobotę wsp. bł. Bogumiła.
  3. W przyszłą niedzielę w naszej parafii odpust ku czci Trójcy Najświętszej. Suma odpustowa o godz. 12.oo. Prosimy dzieci do sypania kwiatków. Próba sypania kwiatków w sobotę o godz. 16.30. W przyszłą niedzielę kończy się okres Komunii św. wielkanocnej.
  4. Nabożeństwo czerwcowe codziennie po Mszy św. o godz. 17.00.
  5. W sobotę po Mszy św. popołudniowej Nabożeństwo uwielbienia.
  6. W sobotę o godz. 9.30 zbiórka dla kandydatów na ministrantów. Około godz. 10.00 wyjazd rowerowy do Zwierzyńca dla wszystkich ministrantów. Prosimy o to by używać sprawnych technicznie rowerów.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 będzie można odbierać zamówione zdjęcia z I Komunii świętej.
  8. „Niedziela”.
  9. W ostatnim czasie zmarli: Bida Helena, Furmanek Henryk i Czerwieniec Marianna. Pogrzeb śp. Czerwieniec Marianny jutro o godz. 14,oo Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.
ks. Andrzej PikulaNiedziela 04.06.2017r.