Niedziela 28.05.2017 r.

ks. Andrzej Pikula Ogłoszenia

Wniebowstąpienie Pańskie

  1. Jutro wsp. św. Urszuli Ledóchowskiej, w środę święto Nawiedzenia NMP, w czwartek św. Justyna, w sobotę św. mm Karola Lwangi i Męczenników.
  2. W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Spowiedź codziennie kwadrans przed Mszą św. i w i w piątek od godz. 16.30. W sobotę o godz. 17.oo „Wieczernik” połączony z czuwaniem przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się Okres Wielkanocny.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 10.30 zostanie przedstawiony program z okazji Dnia Matki w wykonaniu Szkoły Podstawowej nr 3 im Róży Zamojskiej. Zapraszamy wszystkie Mamy.
  5. W czerwcu po Mszy św. o godz. 17.oo odprawiamy Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  6. Organizowana jest Diecezjalna Pielgrzymka Ministrantów do Katedry w Zamościu oraz Olimpiada diecezjalna dla dzieci i młodzieży w dniu 20 czerwca. Koszt 15 zł – w to wliczony jest transport oraz obiad i woda na czas olimpiady. W pielgrzymce i olimpiadzie mogą brać udział także członkowie scholi. Zapisy z deklaracją startu w konkretnej dyscyplinie sportowej w zakrystii oraz u p. Joanny Pańczyk. Uczestnicy zwolnieni są z lekcji przez Kuratorium. Zapisy do wtorku do popołudniowej Mszy świętej.
  7. W piątek 2 czerwca po nabożeństwie czerwcowym przy kościele będzie można odbierać zamówione zdjęcia z Pierwszej Komunii świętej.
  8. Msza święta na poświęcenie pól dla Przedmieścia 11 czerwca o godz. 12.00.
  9. „Niedziela”.
  10.  W ostatnim tygodniu zmarła Bida Helena. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.
ks. Andrzej PikulaNiedziela 28.05.2017 r.