14.06.2020r. XI Niedziela zwykła

ks. Andrzej Pikula Aktualności, Ogłoszenia

  1. W środę wsp. św. Brata Alberta, w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę Niepokalanego Serca NMP.
  2. W czwartek o godz. 17,oo zakończenie oktawy Bożego Ciała i poświecenie wianków. Prosimy parafian ze Szperówki i Rozłopów o przygotowanie kapliczek wokół kościoła. Po zakończeniu liturgii błogosławieństwo małych dzieci.
  3. „Łączy nas Polska”. 15 czerwca br. /poniedziałek/o godz. 18,oo zapraszamy mieszkańców Szczebrzeszyna i Zwierzyńca do kina Skarb w Zwierzyńcu na spotkanie z cyklu: „Łączy nas Polska”. Swoją obecność zapowiedzieli posłowie: Zawiślak Sławomir, Zieliński Tomasz oraz senator Chruścikowski Jerzy, starosta zamojski Grześko Stanisław jak również radani Sejmiku Wojewódzkiego Lubelskiego: Gmyz Maria i Gałaszkiewicz Krzysztof.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 15,oo w Szperówce w remizie zostanie odprawiona Msza św.
  5. W sobotę zostanie odprawiona Msza św. o godz. 17,oo na cmentarzu z racji odpustu w kościele św. Katarzyny. Różaniec pół godziny przed Mszą św.
  6. Pierwsza Komunia św. odbędzie się 28.06. o godz. 10,30. Spotkanie z rodzicami w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12,oo
  7. 1 lipca o godz. 7,oo wyruszy pielgrzymka do Krasnobrodu. Parafia św. Katarzyny przyjmuje zgłoszenia.
ks. Andrzej Pikula14.06.2020r. XI Niedziela zwykła